آموزش ورود به سرور

با تشکر از شما ماینر عزیز که سرور ماین ایون رو انتخاب کردید ، در این پست با نحوه نصب ، تغیر نام و اسکین و ورود به سرور آشنا خواهید شد.

پیش نیاز ها

آموزش ویدیویی

آموزش تصویری

1 - دانلود و نصب بازی

برای ورود به سرور ابتدا فایل زیر را که حاوی گیم ماینکرافت ورژن 1.8 مخصوص موبایل است را دانلود کرده و نصب کنید.

2 - تغیر نام و اسکین

بعد از دانود و نصب بازی نوبت انتخاب اسکین و نام مناسب برای ورود به سرور است ، برای انتخاب اسکین ابتدا به سایت زیر رفته و اسکین دلخواه خود را انتخاب و دانلود کنید سپس در صفحه اصلی بازی ماینکرافت به راحتی اسکین خود را تفیر دهید ، توجه داشته باشید تفیر اسکین برای ورود به سرور امری ضروری نیست.

برای تفیر نام خود نیز کافیست مانند تصویر زیر در تنظیمات به بخش پروفایل رفته و نام خود را تغیر دهید , توجه داشته باشید از نامی استفاده کنید که شخص دیگری از آن برای ورود به سرور استفاده نکرده باشد ، توجه داشته باشید تفیر نام برای ورود به سرور امری ضروری میباشد زیرا شما نمیتوانید با نام پیشفرضی که برای شما در بازی ماینکرافت قرار داده شده وارد سرور شوید.

3 - دور زدن فیلترینگ

با توجه به اینکه نسخه موبایل ماینکرافت در ایران فیلتر است ، یا باید از فیلترشکن استفاده کرد که اینکار علاوه بر بالا بردن پینگ شما باعث مصرف زیاد اینترنت و شارژ موبایل شما میشود پس باید از روشی استفاده کنید که در آن نیازی به فیلترشکن نباشد ، در ادامه شما آموزش ورود به سرور و دور زدن فیلترینگ بدون نیاز به فیلترشکن را خواهید آموخت.

مرحله اول

ابتدا بر روی گزینه Play ضربه بزنید و به قسمت Servers بروید ، سپس بر روی گزینه AddServer ضربه بزنید و مشخصات سرور ماین ایون ( IP : Hub.MineEven.iR و Port : 9132 ) را وارد کنید ، توجه داشته باشید قسمت Name ضروری نیست.

مرحله دوم

سپس زمانی که نوشته های رنگی در زیر سرور برای شما نمایان شد بر روی شکل مداد که در کنار سرور قرار دارد ضربه بزنید و بعد زمانی که صفحه ای ماند تصویر بالا برای شما نمایان شد بر روی گزینه Remove ضربه بزنید.

مرحله سوم

سپس خیلی سریع به قسمت Friends بروید ، میبینید که سرور به این قسمت اضافه شده و باید بر روی آن ضربه بزنید تا وارد سرور شوید , به همین راحت شما فیلترینگ را دور زدید , توجه داشته باشید برای هر بار ورود به سرور باید همین مراحل را طی کنید.

4 - ثبت نام و ورود به سرور

اگر تمامی مراحل را درست طی کرده باشید با این صفحه مواجه خواهید شد , در این قسمت شما باید یک رمز برای خود در کادر وارد کنید , توجه داشته باشید که برای هر بار ورود به سرور به این رمز نیاز خواهید داشت.

تبریک! ، شما با موفقیت وارد سرور بزرگ ماین ایون شدید.